21 | 36904
Voyages, vues pittoresques, topographie, historie de tous les pays, Europe, Asie, Afrique, Amerique, Australie : livres - estampes - dessins, avec un supplement de 500 numéros contenant | | Maritiem Museum Rotterdam | |
22 | 39132
Catalogus van eene bepaald eenige, zeer uitgebreide en hoogst kostbare verzameling oude en moderne schilderijen, scheepsmodellen, antiquiteiten, curiositeiten en instrumenten, uitsluitend op het gebied van scheepvaart en handel, in den ruimsten zin : marine, koopvaardij, stoomvaart, schipbreuken, sc... | | Maritiem Museum Rotterdam | |
23 | 39133
Catalogus van eene bepaald eenige, zeer uitgebreide en hoogst kostbare verzameling antieke en moderne tekeningen, uitsluitend op het gebied der scheepvaart, in den ruimsten zin : marine, koopvaardij, visscherij, "zeemanshoop", stoomvaart, schipbreuken, riviervaart, schipperij, overstroomingen, zeil-... | | Maritiem Museum Rotterdam | |
24 | 39134
Catalogus van eene bepaald eenige, zeer uitgebreide en hoogst kostbare verzameling antieke en moderne tekeningen, uitsluitend op het gebied van scheepvaart en handel, in den ruimsten zin : marine, koopvaardij, visscherij, scheepsbouw, "zeemanshoop", stoomvaart, schipbreuken, riviervaart, schipperij,... | | Maritiem Museum Rotterdam | |
25 | 39136
Byzondere veiling betreffende scheepvaart en handel, bevattende o.a. het winkel- en magazijn-meubilair van de oude Firma Van Keulen, vroeger aan de Nieuwe Brug; voorts: zeevaart-instrumenten, scheepsbenoodigdheden, model-makerij, half- en heel-modellen enz,, molens enz., korenmaten, maten voor natte... | | Maritiem Museum Rotterdam | |
26 | 39137
Marine : collection de dessins et d'aquarelles par Bakhuyzen, Beerstraten, Van de Velde, Vroom, Van Wieringen, J.C. et P.J. Schotel et autres : provenant en grande partie de la succession du célèbre mariniste P.J. Schotel : la vente aura lieu le 7 mars 1930 à 7 heures, du soir sous la direction du D... | | Maritiem Museum Rotterdam | |
27 | 39139
Catalogus van eene fraaie verzameling antieke en moderne teekeningen, uitsluitend op het gebied van scheepvaart en handel, in den ruimsten zin : marine, koopvaardij, visscherij, scheepsbouw, "zeemanshoop", stoomvaart, schipbreuken, riviervaart, schipperij, overstroomingen, zeil- en ysvermaak, voorhe... | | Maritiem Museum Rotterdam | |
28 | 39141
Catalogus van eene fraaie verzameling oude en moderne schilderijen, scheepsmodellen, antiquiteiten, curiositeiten en instrumenten, uitsluitend op het gebied van scheepvaart en handel, in den ruimsten zin : marine, koopvaardij, stoomvaart, schipbreuken, schipperij, visscherij, zeilvermaak, zeevaart- ... | | Maritiem Museum Rotterdam | |
29 | 39148
Catalogus van eene kostbare maritieme collectie : marine, koopvaardij, zeemanshoop, prachtige serie register-schepen, stoomvaart, schipbreuken, overstroomingen, schipperij, visscherij : teekeningen, schilderijen, boeken over scheepsbouw, scheepsmodellen, scheepsbenoodigdheden, zeevaart-instrumenten,... | | Maritiem Museum Rotterdam | |
30 | 39149
Modèles de vaisseaux et objets maritimes (Collection de M. le Cte de Gallatin) : vente aux enchères publiques Mardi, le 20 juin 1933 [...] sous la direction du Dr. A.G.C. de Vries (Maison R.W.P. de Vries) et sous le ministère de M. C.F.J. Brands, notaire à Amsterdam, dans la salle de vente Singel 14... | | Maritiem Museum Rotterdam | |
31 | 39243
Catalogue of medals and coins comprising first day's sale : British and foreign medals, being duplicate specimens from the collection of the British Museum (sold by order of the trustees), second day's sale : English gold and silver coins, foreign and ancient coins and medals, comprising the propert... | | Maritiem Museum Rotterdam | |